Pertvarų blokeliai ir tvoroms turite iš ko pasirinkti

Pertvarų blokeliai ir tvoroms turite iš ko pasirinkti

Individualių namų statybos nėra sudėtingos, jei namą statote trečią ar penktą. Tačiau su sunkumais susiduria tie, kurie sugalvojo sau pasistatyti namus patys.

Pertvarų blokeliaiJei statybos darbus patikėtumėte įgudusiam statybininkui ar statybų bendrovei, kuri turi keliasdešimt metų darbinės patirties aiškinti nereikėtų iš kokių blokelių būtų statomos pagrindinės namo sienos, iš kokių blokų ar blokelių lipdomos pertvaros,

Blokeliai tvoromssąramos ir kokie blokeliai tvoroms yra atspariausi metų laikų ir temperatūrų kaitoms. Taip, profesionalai žino daug ir išmano savo darbą, bet pirmą kartą statantys tikrai susiduria su informacijos stoka, kas priveda prie vienos ar kelių klaidų padarymo, kas vėliau atsiliepia ir bendro namo kokybei.

Blokelių pertvaroms, kaip ir visam namui yra begalės rūšių, nors imk ir statyk, bet atkreiptinas dėmesys yra į tai, kad vieni blokeliai yra skirti šilumos energijos sulaikymui name, kiti nepraleidžia drėgmės, dar kiti pasižymi ilgaamžiškumu ir patvarumu, kurio tikisi būsimo namo savininkai. Taigi, jei perskaitėte prie blokelio rūšies, kad jis yra tvirtas ir ilgaamžis, kaip tuo bandysite įsitikinti? Tarkime, visi pardavėjai tvirtina, kad betoniniai blokeliai tvoroms yra ilgaamžės, atsparios temperatūrų kaitai ir taip toliau, o kaip tuo įsitikinti, jei negalite užbėgti laiku į priekį ir pamatyti, kaip Jūsų pastatyta tvora atrodys po metų ar penkių, ar labai didelio šaltuko po to, kai gausiai palijo, ar patirpo sniego. Tad pasitikėti labiau vertėtų namo stybų specialistai, kurie jau turi ilgametę patirtį, turi visą bagažą žinių apie vieno ar kito gamintojo blokelių kokybę ir visas technines charakteristikas. Pasirinkus jų paslaugas tikrai neprašausite pro šalį ir Jūsų namas bus kokybiškai pastatytas, be defektų, kuriuos reikėtų vėliau atitaisyti sukant galvą, kaip tai padaryti nenugriovus viso namo 🙂

Net neabejojame, kad yra ir tokių žmonių, kuriems viskas sekasi nepriekaištingai ir vos paskaitę knygą ar informaciją pervertę internete griebia įrankius ir pradeda statybas be jokių klaidų ir profesionaliai. Tai, bet tai tik vienetai, tad negaiškite savo brangaus laiko „nardydami” po internetinės informacijos „jūrą”, tiesiog pasisamdykite taip vadinamą „prarabą” ir Jums viską organizuos, o Jūs, jei turite tam laiko, visą laiką galėsite dalyvauti statybų procese ir įsisavinti visą informaciją, kurios prireiktų kito namo statymui, jei ateityje bus tokia būtinybė.

Taip pat skaitykite:

Daugiau informacijos rasite ČIA.

Straipsnių talpinimas – Forumup.lt