Kategorijos archyvas: Naujausia

Nemokamo straipsnių talpinimo greičiausiai nėra

Nemokamo straipsnių talpinimo greičiausiai nėra

straipsniu talpinimas

Pradėjus domėtis nemokamų straipsnių talpinimo viešoje erdvėje tematika tenka pastebėti, kad nemokamų straipsnių talpinimo, greičiausiai nėra.

Kaip tai, galėtų pradėti ginčytis tie, kurie viešoje erdvėje skelbia apie nemokamų straipsnių talpinimą, bet tie, kas jau yra nors kartą pabandę patalpinti savo unikalų straipsnį į bet kurį nemokamą talpinimą siūlantį katalogą galėtų pritarti, kad frazė nemokamas yra tik laikina ir trunka vos 6 mėnesius ar maksimum metus. Kas būna toliau, paklausite? Viskas labai paprasta.

Nemokamų straipsnių talpinimas vyksta į tam tikrus blogus, kurie priklauso kažkam ir tas kažkas, greičiausiai, siekia tam tikro tikslo – pelno. Kaip manote, iš kurs jiems gauti pelno ar pajamų to pačio domeno ar serverio išlaikymui? Greičiausiai, kad čia ir yra kabliuks, žodis „nemokamai“, kai patalpinus Jūsų straipsnį su nuoroda į Jūsų pateiktą internetinį puslapį, tik deja, toks smagumas pasibaigia jau nuo aukščiau paminėto laikotarpio, praėjus 6 mėnesiams ar metams. Kas būna toliau, pradėsite generuoti mintis?

seo straipsniu rasymas ir talpinimas

Po Jūsų straipsnio patalpinimo, už kurį, greičiausiai, taip pat susimokėjote, po tam tikro laikotarpio Jums buvo pranešta, elektroniniu paštu ar sms žinute, kad nuoroda straipsnyje, kurią siuntėte patalpinimui, po tam tikro laikotarpio taps neaktyvi, jei nesusimokėsite nurodytos sumos už nuorodos galiojimą. Taigi, papuolė musė į voratinklį. Ką daryt, nepatartų net Radžis, todėl visada, kai perskaitote, kad straipsniai talpinami nemokamai tiesiog stabtelėkite, gerai pagalvokite, kur tas žodelis nemokamai baigiasi ir suprasite, kad ko gero, nemokamų paslaugų Lietuvoje ir net visame pasaulyje nebuvo, nėra ir nebus. Nemokamai galite tik straipsnius paskaityti, pasidomėti dėl mokamų ir nemokamų paslaugų, kad galutiniame variante galėtumėte padaryti išvadas sau, ne kitiems, kad straipsniu talpinimas su nemokamai potekste gali Jus įvaryti į kampą, kai iš straipsnio tikitės geresnių rezultatų.

seo straipsniai

Taip, straipsnių talpinimas neša didžiulę naudą internetiniams puslapiams į kuriuos daromi nukreipimai iš talpinamų straipsnių, bet jokiu jokiu būdu tai nėra nemokama paslauga, nes talpinimas vykstą į erdvę, kurią privalu išlaikyti jų savininkams, todėl bet kokiu atveju, nemokamas straipsnių talpinimas Jus gali privesti prie raginimo susimokėti už straipsnio bei nuorodos aktyvumą. O panaudotas straipsnis jau nėra naudingas, tad kelti jį į kitą erdvę nėra logiška, tad gudrus tas žodis nemokamai ir kai kurių žmonių naivumas, kaip šykštuolius, visada veda prie susimokėjimo dvigubos sumos.

Lengvas uždarbis internetu

Lengvas uždarbis internetu

Ar galima užsidirbti internetu be rizikos ir be investicijų?

Įdomu, kokia šiuo metu statistika internetinėje paieškoje, kiek žmonių ieško informacijos suvedę tokią frazę… :)

Greičiausiai, kad tokių ieškančių lengvo uždarbio internetinėje erdvėje yra begalės, tūkstančiai ar net keliasdešimt tūkstančių, bet ar visi gauna tai ko ieško ir ko tikisi? Greičiausiai, kad ne. Nuo ko gi galėtų priklausyti sėkmė? Viskas labai paprasta:

  1. Pradžioje privalu tinkamai įvertinti situaciją ir apsispręsti, kodėl Jūs ieškote uždarbio internetu. Tai galėtų būti papildomos pajamos ar ieškote pagrindinio darbo?
  2. Būtina tinkamai suprasti ir pateiktą informaciją, nes vieni siūlo investuoti, o kiti tik prisijungti prie komandos investuojant tik savo laiką ir gabumus greitai orientuotis.
  3. Nepasitikėti visais iš eilės siūlomais uždarbiais, kurių pradžioje prašoma pervesti, šiek tiek lėšų, ar tai būtų 1 euras, ar 5 ar visi 50-100.
  4. Kuo daugiau surinkti informacijos apie sritis, kurios gali atnešti papildomų pajamų internetu.
  5. Turint sąrašą pasirinkti patį saugiausią variantą, jis galėtų būti toks, kuris nereikalauja investicijų ar pradinių įnašų.
  6. Visada būkite įtarūs ir nepasitikėkite tik žodine ar vaizdine informacija, kuri dar nėra faktas. Todėl visada bandykite patys, be investicijų, ir jei matote progresą, tik tada investuokite ir suprantama, ne visą atlyginimą, pašalpą ar kompensaciją. Pradžioje pasirinkite protingas sumas, gal 1-5 eurus, jei matote, kad situacija investuoti yra Jums palanki. Tik per tam tikrą laiką suprasite, kokia ta situacija, todėl patartina, pradžioje, niekada nekiškite pinigų ten, kur nėra tikimybės jų susigrąžinti.

Yra labai daug būdų užsidirbti, bet vienas iš paprastesnių ir investicijų nereikalaujantis būdas yra žaidimas kompiuteriu. Ha, nusijuoks tie, kurie tik skaito šį straipsnį, o tie, kurie darbo valandas leidžia prie kompiuterio susimastys, gal ir nebloga idėja. Vis tiek visą laiką sėdžiu prie pc, tad galėčiau pamažu pradėti uždarbiauti papildomai.

Uždarbis internetu, lengvas, be rizikos nudegti

Taigi, tie, kurie ieško tik papildomų ir nesudėtingų pajamų, dažnai sėdi prie kompiuterio monitoriaus ar dažnai jungiasi prie pc, yra puikus ir labai lengvas žaidimas, spauskite ant nuotraukos  >  >  >  >  >  >  >  >  >  >  >  >  >  >  >  >  >

Taigi, sekdami nuorodą Jūs pateksite iš pirmo žvilgsnio vaikišką žaidimą, bet galimybės slypi viduje. Prisiregistravę nemokamai pradėsite sekti ir stebėti žaidimo eigą. Jei dažnai jungiatės prie kompiuterio tai toks būdas užsidirbti papildomų pinigų yra kaip tik Jums. Žaidimas nereikalauja didelių pastangų, pradžiai, užsiregistravusieji gauna kelias vištas, lauką sėjai ir šiek tiek FS – fermerio sidabrinių. Tad investuoti nieko nereikia, tik žaidžiate, mėgaujatės chate susirašinėjimais ir stebite savo ūkį. Po tam tikro laiko, kai vištikės padės 100 kiaušinių Jūs galėsite juos parduoti ir už tai gausite 1,5 euro, iš kurių galėsite įsigyti dar vieną ar dvi vištas, kurios kainuoja 0,5 euro centų. Suprantama, kad iškart investavus galima viską pakeisti kardinaliai, gauti 10 procentų pelno nuo investicijų, bet, pasikartosime, investuoti reikėtų vėliau, kai susipažinsite su visa žaidimo erdve ir turėsite pakankamai informacijos tokio veiksmo atlikimui.

O jei šis žaidimas neužkabino Jūsų reiškia, kad nieko nepraradote, tiesiog ieškokite toliau savo nišos, kurioje galėsite pilnai atsiskleisti 😉

Sėkmės!

 

Kaip tinkamai optimizuoti internetinį puslapį

Kaip tinkamai optimizuoti internetinį puslapį

SEO

Optimizavimas paieškos sistemoms yra efektyvus metodas norint pasiekti aukščiausių tinklapio pozicijų paieškos sistemoje, tiksliau gautuose jos užklausų rezultatuose. Dabar įprasta tai įvardinti kaip SEO. Sutrumpinimas kilęs iš anglų kalboje vartojamo termino „Search Engine Optimization“. Šiuo metu tampa vis paklausesnės tokios SEO paslaugos.

Į šią sąvoką įeina daug įvairių darbų ir procesų, kuriuos atlieka šioje srityje dirbantys specialistai. Čia svarbiausia tampa ne darbai, o susikoncentravimas į galutinį rezultatą. Tai – pakilimas paieškos sistemų reitinguose. Tam, kad tikslas būtų įgyvendintas reikia išsirinkti specialistus, kurie atliks SEO darbus. Tiesa, čia susiduriame su dideliu pasirinkimu. Kitaip sakant yra didelė SEO paslaugas teikiančių specialistų pasiūla. Iš vienos pusės tai labai gerai, nes galima rinktis pagal tam tikrus kriterijus, pavyzdžiui, patirtį ar kainą. Iš kitos pusės tai gali apsunkinti visą paieškos procesą, nes kai surandama daug gerų pasiūlymų, sunku pasirinkti. Tuomet imama dvejoti, o tai trunka ilgesnį laiką. Kiekvienas, kuris užsako paslaugas nori, kad jos būtų pradėtos teikti kuo greičiau. Tai natūralu, nes norima kuo greičiau pamatyti, kas iš to išeina.

Šiuo metu teikiamos SEO paslaugos atveria naujas galimybes daugeliui tų, kurie turi tinklapį ir nori, kad jis būtų gausiai lankomas. Žinoma, lankomumas glaudžiai susijęs su pardavimais, tai galima teigti ir taip, kad tinkamai atlikus SEO darbus bus padidinti pardavimai, nes tinklapyje lankysis vis daugiau ir daugiau lankytojų. Privalumų yra ir daugiau, pavyzdžiui, tinkamai atlikus visus procesus bus pasiekta tai, kad interneto svetainėje lankysis tiksliniai lankytojai. Jie bus susidomėję tomis prekėmis ar paslaugomis, kurios siūlomos tinklapyje, kuriam atliekami SEO darbai.

Labai svarbi yra tinkamai parinkta SEO strategija. Jos pagrindą sudaro vidinė SEO optimizacija ir išorinė SEO optimizacija. Atliekant vidinės optimizacijos darbą reikalinga tinklapio analizė, struktūra bei ieškomos esamos klaidos. Taip pat tampa svarbūs raktiniai žodžiai, konkurentų įvertinimas, turinio pritaikymas ir kai kurie kiti darbai. Atliekant išorinę SEO optimizaciją kuriamas nuorodų tinklas, socialiniai tinklai, vykdomas išorinio turinio platinimas ir kiti darbai, kurie padeda siekti užsibrėžtų tikslų. Tinkamai atlikus SEO optimizaciją interneto svetainė pakils paieškos sistemos reitinguose, taigi bus pasiektas geras lankomumas.

Aukščiausios pozicijos Google paieškos sistemoje – pagrindinis SEO specialistų tikslas. Tai pasiekus klientai liks patenkinti gautais ilgalaikiais rezultatais. Teigiami pokyčiai lems didesnius pardavimus, o tai atneš apčiuopiamą naudą tinklapio savininkui.

Išsirinkite sau tinkamiausią viešbutį prieš kelionę

Išsirinkite sau tinkamiausią viešbutį prieš kelionę

Viešbučiai Vilniuje: ką  ir kaip rinktis, jei vykstate atostogauti?

Vilnius – miestas, į kurį galite įvykti įvairiais tikslais: dėl studijų, darbo, verslo reikalų, o taip pat – pažintinais ar poilsiniais tikslais. Svarbu akcentuoti, kad nuo to, koks yra jūsų kelionės pobūdis, priklauso ir tai, koks viešbutis turėtų būti pasirenkamas. Tiesa, būtina apsiriboti ir konkrečiai teritorija, todėl šį kartą mūsų susidomėjimo objektu tampa viešbučiai Vilniuje. Taigi, ką ir kaip rinktis tuo atveju, jei Vilniuje žadate tik atostogauti?

Baseinas

Baseinas daugeliui žmonių yra tas atributas, be kurio, atostogos tiesiog neįsivaizduojamos. Iš tiesų, malonumas, kurį gali suteikti baseinas, yra nepakartojamas ir idealiai tinka atostogų metu: turėsite puikią progą atsipalaiduoti ir pamirti kasdienius rūpesčius. Taigi, jei renkatės viešbutį Vilniuje atostogoms, vienas svarbiausių dalykų, kurį turite atlikti, yra toks: pasitikrinti, ar viešbutis turi baseiną.

Masažai

Jei aptarėme, kad baseinas yra neatsiejamas atostogų atributas, galintis padovanoti ypač didelį malonumą, tuo pat metu verta prisiminti ir tai, kad tai nėra vienintelė priemonė – neapsakomą malonumą bei galimybę atsipalaiduoti padovanos ir masažai. Taigi, rinkdamiesi viešbutį savo atostogoms, pirmenybę turėtumėte teikti tam, kuriame yra siūlomos bent kelių rūšių masažo paslaugos.

Restoranas

Seniai pastebėta, kad atostogaujantis žmogus kur kas didesnį dėmesį skiria maistui: nori išbandyti dar neragautus patiekalus, mėgautis gurmaniškais produktais; taippat gali skirti daugiau laiko pusryčiams, pietums ar vakarienei, todėl nori, kad maistas būtų tik šviežias, o jei atostogos yra netrumpos, turi pageidavimą, kad patiekalų pasirinkimą būtų platus ir kone kasdien būtų galima mėgautis vis kitais skoniais. Taigi, tokiais atvejais, t.y., kai viešbutyje apsistojate dėl atostogų, verta rinktis  tokį viešbutį, kuris turi restoraną. Tai reiškia turėsite progą mėgautis skaniu, gardžiu, kokybišku bei šviežiu maistu ir kone kasdien bandyti vis kitą  patiekalą.

Pramogos

Kokios  atostogos be pramogų? Taigi, to nepamirškite ir tuomet, kai renkatės viešbutį savo atostogoms –  pirmenybę teikite ne tam, kuris negali pasiūlyti jokių pramogų, o tam, kuris yra paruošęs įspūdingą vakaro programą, suteikia galimybę pažaisti tenisą ar boulingą.

Puikus interjeras

Ne ką mažiau svarbus yra ir puikus interjeras. Savaime suprantama, jis galbūt ir nėra pats svarbiausias tuo atveju, jei mus domina viešbučiai Vilniuje atostogoms, tačiau vieta sutikti su tuo, kad atostogaujantis žmogus labiau skiria dėmesį detalėms, be to, kai kuriais atvejais nemažai laiko praleidžia ir pačiame viešbutyje, todėl atostogų nuotaika bus tikrai pakilesnė,  jei būsite apsupti puikaus interjero.

Druskininkai.

Rakshtys.

Ar visais atvejais tinka plastikiniai langai

Ar visais atvejais tinka plastikiniai langai

Plastikiniai langai: kokiais atvejais jie tinka?

Nesvarbu, kokia bebūtų prekė, visada galima išskirti ne vieną atvejį, kuomet ji tinkamiausia. Ne išimtis yra plastikiniai langai – galima išskirti ne vieną atvejį, kuomet toks pasirinkimas yra pats geriausias.

Pastatas su dideliu skaičiumi langų

Pastatai, turintys didelį skaičių langų, yra ne tokie jau ir reti. Dažniausiai tai yra visuomeninės paskirties pastatai: ugdymo, sveikatinimo, gamybos, komercijos. Natūralu, jog kuo pastatas didesnis, tuo daugiau ir langų turi. Tačiau, kai būtent tokiam pastatyti reikia parūpinti langus, iškyla tam tikrai dilema: pageidaujama, kad juos būtų lengva prižiūrėti, o taip pat ir, kad kaina būtų patraukli. Belieka tik pasidžiaugti, jog turint reikiamos informacijos, paties geriausio sprendimo neteks ieškoti ilgai. Tai  – iš plastiko pagaminti langai.   Na, o dabar – pats metas pagrįsti, jog būtent šiuos langus derėtų rinktis, kuomet  reikia sprendimo pastatui, kuriam reikalingas didelis skaičius langų. Kaip jau ir minėjome, reikalavimai, kurie laukia tokiu atveju, yra du: paprasta priežiūra bei patraukli kaina. Būtent iš plastiko pagaminti langai ir pateisina abu šiuos lūkesčius: juos prižiūrėti reikia itin paprasta (pakanka paprastų valymo priemonių, nereikia nei lakuoti, nei dažyti),  o kaina, palyginus, su kitų rūšių langais, yra pati patraukliausia.

Gyvenamasis namas

Tikrai nerasime  gyvenamosios paskirties pastato, kuris būtų be  langų – vargu, ar ką nors sudomintų mintis gyventi pastate, į kurį nepateka šviesa. Kuomet kalbame apie tokio pobūdžio pastatus ir tenka spręsti klausimą, kokius langus pasirinkti, reikia pastebėti, jog plastikiniai  langai kaina yra puikus pasirinkimas. Kodėl būtent šiuos langus vertėtų rinktis, kuomet kalba eina apie gyvenamuosius pastatus? Visų pirma, iš plastiko pagaminti langai yra puikios išvaizdos, suteikia  namams jaukumo, šiuolaikiškumo, o taip pat idealiai tinka tiek klasikinio, tiek modernaus stiliaus pastatui. Svarbūs ir kiti, visiems puikiai žinomi, šių langų privalumai: ypač paprasta priežiūra bei patraukli kaina.

Ūkinės paskirties pastatai

Ūkinės paskirties pastatai sudaro nemažą dalį visų pastatų. Šiems taip pat yra reikalingas natūralus apšvietimas, kuris gali pateikti tik pro langus. Nors tokiuose pastatuose puikiai  žiūrisi ir aliuminio langai, reikia akcentuoti, kad  neprašausite pro šalį pasirinkę ir plastikinius langus.

Visada madinga

Nemaža dalis žmonių yra linkę rinktis tokias prekes, kurios visada išlieka madingomis. Ir jūs ieškote būtent tokios prekės? Tokiu atveju iš plastiko pagaminti langai puikiai tiks – jie visada madingi.

Na, o pabaigai – dar vienas pastebėjimas apie iš plastiko pagamintus langus: kaip žinia, plastikas gali būti įvairių spalvų, todėl renkantis derėtų nepamiršti ir jų. Jei norite, kad nešvarumai matytųsi kuo mažiau, pirmenybę teikite rudos spalvos plastikiniams langams.

Vilniuje.

Kursinį darbą galima atlikti ir komandoje

Kursinį darbą galima atlikti ir komandoje

Patarimai, kaip ruošti kursinį darbą komandoje

Net ir tuo atveju, jei dar nesate studentas arba šis etapas jūsų gyvenime buvo jau labai seniai, ko gero, žinote arba vis dar prisimenate, kad rašto darbo,  kuriems yra priskiriami ir kursiniai darbai, gali būti ruošiami komandoje. Ir nors didelė dalis žmonių tvirtina, kad dirbti komandoje kur kas lengviau nei vienam, tikrai  atsiras ir tų, kurie tvirtins priešingai. Belieka tik pridurti, kad tai, ko gero, priklauso nuo daugelio rodiklių, o charakterio ypatybės galbūt yra vienas iš jų, tačiau galima konstatuoti, jog kursinį darbą komandoje ruošti bus tikrai kur kas lengviau tuo atveju, jei atkreipsite dėmesį į šiame tekste pateiktus patarimus.

Bene vienas svarbiausių dalykų į kurį reikia atkreipti dėmesį tuo atveju, jei norite, kad kursinio darbo rengimas komandoje būtų sėkmingas, yra toks –  dalinkite darbo krūvį į lygias dalis. Kodėl tai taip svarbu? Tam yra net kelios priežastys. Visų pirma, praktika rodo, kad nelygus darbo krūvio padalijimas yra viena iš tų priežasčių, kodėl darbo ruošimo metu komandą lydi nesutarimai, konfliktai. Akivaizdu, kad tuo atveju, jei komanda nuolat susidurs su problemomis bei konfliktuos, apie kokybišką darbą bus galima tik pasvajoti, o gauti rezultatai nuliūdins ne vieną komandos narį. Taigi, labai svarbu to išvengti ir tai tikrai bus galima užtikrinti tuo atveju, jei darbas bus padalintas po lygiai. Dar vienas atsakymas į šį klausimą, yra toks: darbo krūvis turi būti dalijamas į lygias dalis todėl, kad kiekvienas komandos narys turėtų vienodas galimybes mokytis bei tobulėti. Na, ir žinoma, ne ką mažiau svarbus yra ir trečias argumentas – vargu, ar darbą bus galima vadinti komandiniu,  jei darbo krūvis bus  netolygus.

Dar vienas patarimas, kurį galima duoti visiems, kurie ruošiasi kursinį darbą rašyti komandoje, yra toks: numatykite terminus iki kada turės būti paruošta viena ar kita darbo dalis. Kai darbą ruošia vienas žmogus, jam yra kur kas lengviau planuoti bei  organizuoti, tuo tarpu, kai darbas  ruošiamas komandoje, tai padaryti gerokai sunkiau, nes tenka derintis ir prie komandos draugų. Savaime suprantama, būtent ši sąlyga neretai apsunkina visą rašymo procesą, tad verčiau pasistengti to išvengti. Viskas vyks kur kas paprasčiau, jei iš anksto numatysite terminus iki kada turi būti atliktas vienas ar kita darbo dalis ir jų laikysitės.

Magistras.

SEO paslaugos apkalbėjimas lietuvių kalba

SEO paslaugos apkalbėjimas lietuvių kalba

Seo paslaugos

Teorijų labai daug, gaila tik tų, kurie jomis patiki ir nusprendžia darbus imti į savo rankas.

Sakoma, kad Seo paslaugos yra puikus įrankis pasiekti reikiamų pozicijų paieškos sistemose. Tiesa, rezultatus prognozuoti gali būti sudėtinga. Kinta būdai, pagal kuriuos nustatomos pozicijos jose ir reikalavimai tam. Tai, kas anksčiau atrodė efektyvu, po mėnesio ar metų atrodys priešingai. Tai natūralus procesas, tačiau SEO profesionalas tuo ir skiriasi nuo neprofesionalo, nes gali garantuoti, kad rezultatai bus pasiekti nepaisant kintančių sąlygų.

Tam, kad SEO optimizacija būtų atlikta tinkamai reikia surasti šios srities profesionalus. Šiuo metu tai padaryti nebus sudėtinga, jei žinosite, kur jų ieškoti ir į ką atkreipti dėmesį renkantis gerą specialistą. Pasinaudojus interneto paieška randama daug pasiūlymų, o jums reikalingas pats geriausias. Renkantis kam patikėti šį darbą reikia atkreipti dėmesį į patirtį. Kuo daugiau projektų atlikta, tuo geriau. Vis dėl to, kartais tai neturi reikšmės. Svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, kad tie projektai būtų atlikti profesionaliai, o tai reiškia, kad SEO paslauga turi atnešti matomų rezultatų. Įsitikinus tuo galima bus pradėti derinti užsakymą.

Šiuo metu daugelį domina profesionalios paslaugos. Suradus tinkamą šiam darbui specialistą, kuris parodo, kiek sėkmingų darbų atliko ir, kokie pasiekti rezultatai bus galima ramiai laukti darbų įvykdymo. Tiesa, daugelį iš mūsų domina ir SEO kaina. Apie tai geriausia kalbėtis su specialistais, kurie atliks darbus. Galima tik paminėti, kad kainos skiriasi. Tai natūralus procesas, nes daugelis prekių paslaugų turi nevienodus įkainius. Tai priklauso nuo daugelio kriterijų. Galima rasti, kas atliks SEO optimizaciją už keliasdešimt eurų ir galima rasti tuos, kurie tokį patį darbą atliks už kelis šimtus eurų. Labai gerai, jeigu pavyksta rasti SEO profesionalus, kurie teikia kokybiškas paslaugas, o kainos nėra itin didelės. Daugelis ieško gero kainos ir kokybės santykio. Galima tik paminėti, kad tai tikrai įmanoma padaryti. Tereikia įdėti šiek tiek pastangų ir atrasti tinkamus specialistus, kurie padės įgyvendinti visus reikalavimus bei padidins lankomumą.

Turint elektroninę parduotuvę, interneto svetainę ar tinklaraštį norisi, kad lankomumas taptų kaip įmanoma geresnis. Kuo daugiau lankytojų apsilankys, tuo didesnė nauda. Štai todėl ir svarbu, kad Seo paslaugas teiktų profesionalai, kurie padarys viską, kad tai įgyvendintų, nepriklausomai nuo kintamų SEO reikalavimų. Tik tuomet galima bus teigti, kad šis darbas atliktas kokybiškai. Verslui tai didžiulė nauda, nes padidėjus lankomumui, didėja ir pardavimai.

2015 metais pirkti neapsimoka ir nešiojamo kompiuterio

2015 metais pirkti neapsimoka ir nešiojamo kompiuterio

Šiuolaikinės informacinės technologijos gan greitai keičiasi ir suspėti su jomis yra labai sudėtinga. Šiame sluoksnyje išlikti šiuolaikišku ir naudotis naujausiomis technologijomis ir tik naujausiais prietaisais išmintinga ne visada. Kenčia ir piniginė, ir laikas skiriamas apžvalgų skaitymui. Suprantama, kad kenčia ir Jūsų artimieji, naminiai gyvūnai ar kambario gėlės taip ir nesulaukdamos dar vienos gaivaus vandens stiklinės.

Naujametinę naktį dažnai mėgstame sau prižadėti įvairius dalykus, kodėl šie metai turėtų būtų skirtingi, juk 2014 metais pirkti nešiojamą kompiuterį yra neprotinga. Žinoma, yra tam tikros išimtys, juk daiktai nepataisomai sugenda, sudūžta, būna pametami ar pavagiami. Šiems procesams įvykus, pirkimo aktas tampa neišvengiamas.

Nors nešiojamus kompiuterius dažnai keičiame visiškai be aiškios priežastys. Talpesnis vidinis kietasis diskas visų problemų neišspręs, kaip ir galingesnis procesorius, nors tokiu prietaisu taps maloniau naudotis.

Dabartiniai nešiojami kompiuteriai privalo keistis, jei nori išlikti populiarūs tarp eilinių vartotojų, nes kiti prietaisai, kaip stacionarus ar planšetiniai kompiuteriai geba patenkinti daugelį skirtingų vartotojų reikalavimų. Lengva revoliucija panašu, kad jau bręsta. Ji paprasta, tai 2 prietaisai viename įrenginyje. Nešiojamo kompiuterio ir planšetės draugystė yra ne tik gražus komercinis triukas, bet ir teisingas žingsnis. Klaviatūra dar ne greitai išnyks, su ja be galo patogu yra rašyti ir greičiausiai šis komponentas dar ne vieną šimtmetį egzistuos.

Bet darbui klavišų ne visada reikia. Daugelis žmonių prieš saldų miegą ar vos tik pabudę iš jo mėgsta naršyti internete, o planšetė šiam darbui tinka, nes ji nemaišo skaityti straipsnių, peržvelgti trumpų video siužetų ar pasigrožėti įdomiomis nuotraukomis. Deja, po kol kas rinkoje esantys hibridiniai kompiuteriai dar nėra tobuli, kad į juos vertėtų investuoti savo pinigus.

Kitas svarbus aspektas, tai baterijos darbo laikas. Nešiojami kompiuteriai dabar sveria nedaug, kai kurie gamintojai geba pasigirti ir ilgu baterijos gyvavimo laiku, bet į kuprinę dažniausiai įsidedame ir kompiuterio laidą. Tai nėra patogu, nes visada reikia ieškoti vietos, kuri būtų netoli elektros lizdo, o pečiams papildomas svoris nepatinka. Kai baterija galės tarnauti mažiausiai parą, tada pajusime, kad nešiojami kompiuteriai geba evoliucionuoti.

Mobilumas yra didelis nešiojamojo kompiuterio privalumas, kaip ir belaidės jungtys. Internetas, pelė, klaviatūra ar spausdintuvas gali būti prijungti bevieliu ryšiu. Deja, to dar neužtenka, nes daugelis žmonių nori atvykti į darbą, ištraukti savo kompiuterį, pastatyti jį ant stalo, o tada jis belaidžiu ryšiu pradeda krauti bateriją, toks patobulinimas – tikra revoliucija. Deja, jos teks dar palaukti.

Akivaizdu, kad šiais metais skubėti įsigyti naujo nešiojamojo kompiuterio yra neverta. Geriau palaukti, nes ateitis šiems prietaisams šviesi, o gamintojai jau eksperimentuoja su naujas prototipiniais modeliais.

Apie pigius šaldytuvus ir patrauklias jų kainas skaitykite ČIA.

Norinčius turiningai pailsėti pasitinka ir viešbučiai Druskininkuose

Norinčius turiningai pailsėti pasitinka ir viešbučiai Druskininkuose

Viešbučiai Druskininkuose: kodėl verta rinktis tuos, kurie siūlo SPA malonumus?

Viešbučiai Druskininkuose – tai yra dažno lietuvio pasirinkimas. Nesunku suprasti, kodėl toks sprendimas yra ypač populiarus: ne vienam Palanga yra jau pabodusi, be to, Druskininkuose puikiai laiką praleisti gali tiek šeimos su mažais vaikais, tiek darbingo amžiaus žmonės, tiek senjorai ar jaunuoliai. Tačiau didžioji dalis išvykų į šį kurortinį miestelį yra neatsiejama ir nuo dar vieno dalyko – jau aptartos nakvynės Druskininkuose. Žinoma, tuomet, kai reikalinga nakvynė, yra galimi ir kiti variantai, apartamentai, svečių namai, tačiau būtent viešbučiai sulaukia didžiausio dėmesio. Na, o kai kalbame apie jų pasirinkimą, drąsiai galime tvirtinti, kad verta rinktis tą, kuris gali pasiūlyti ir SPA malonumų. Tokio pasirinkimo priežastis sužinosite netrukus.
Jei diena bus lietinga…
Viešbutis, kuriame teikiamos ne tik būtiniausios paslaugos, bet ir SPA procedūros, taps ypač dideliu malonumu tuomet, kai už lango bus niūru bei lis lietus. Savaime suprantama, esant tokioms oro sąlygoms, būtų sudėtinga nuveikti ką nors prasmingo bei įdomaus ne viešbučio teritorijoje. Ne paslaptis, jog gyvendami tokioje šalyje kaip Lietuva, net ir vasaros metu negalite būti tikri, kad oras bus puikus. Jei jūsų planuojamos atostogoms yra jau kitą savaitę, išlieka nemenka tikimybę, kad pavyks nuspėti, kokie bus orai ir prie jų priderinti atostogų planus, tačiau, jei atostogos yra planuojamos kovo mėnesį, o bus tik – birželį ar liepą, tuomet belieka tik pridurti, kad nėra nieko, kuo galėtume pasikliauti, norėdami sužinoti, kokie orai bus tuo metu. Būtent todėl, tikrai verta pagudrauti – rinkitės tokį viešbutį, kuris galės pasiūlyti ypač malonų bei naudingą laiko praleidimą tuo atveju, jei oras bus prastas.
Atostogos – geriausias metas SPA malonumams
Dar viena priežastis, kodėl turėtumėte rezervuoti viešbutį, galintį pasiūlyti šias paslaugas, yra atsakymas į kausimą: o kada gi rasite dar geresnį metą pasilepinti SPA? Didelė dalis žmonių yra taip įsisukę į kasdienybės verpetą, kad vos spėja atlikti tuos darbus, kurie yra būtini, o ką jau bekalbėti apie savęs palepinimą?… Dažniausiai tokiems dalykams, kaip SPA procedūros laiko tiesiog nesurandama. O be reikalo – juk SPA yra tikra atgaiva ir kūnui, ir sielai, tad būtinai tuo praturtinkite savo atostogas. Ir net jei nesate šių procedūrų gerbėjas, vis tiek rezervuokite viešbutį, kuriame jos yra teikiamos – net nepajusite, kaip atostogų nuotaika bei aplinka suvilios jus pasinerti į SPA procedūrų teikiamus malonumus.

Daugiau straipsnių rasite ČIA.

Straipsnis patalpintas: 2015-06-29

Ekologinių ūkių plėtra Lietuvoje 1993-2010 13

Ekologinių ūkių plėtra Lietuvoje 1993-2010 13

Trylikta dalis perteikia informaciją, kuri skatina emocijas, jog ūkininkauti ekologiškame ūkyje turėtų būti ženkliai smagiau, nei drabstyti chemiją.

Kartu su derliumi iš dirvožemio išnešami dideli maisto medžiagų kiekiai, kurių praradimą reikia kompensuoti, nes kitaip nualinamas dirvožemis (Pekarskas, 2006).
Svarbiausios trąšos ekologiniame ūkyje – mėšlas, tai pasaulyje seniausiai ir daugiausia augalams tręšti naudojama organinė trąša. Lietuvos sąlygomis visų tipų dirvožemiuose mėšlu patręšti augalai išaugina gausesnį derlių, nes su juo gauna visų augimui ir vystymuisi reikalingų maisto medžiagų. Vienoje tonoje mėšlo yra maždaug 4,5-5,0 kg azoto, 2,5-3,0 kg fosforo ir ~ 6,0 kg kalio. Augalai daugiausia gauna makroelementų: azoto, fosforo, kalio. Organinių trąšų poveikis juntamas iki penkerių metų. Pirmais metais augalai iš mėšlo paima 15-30% azoto, 20-30% fosforo ir ~ 60% kalio. Antrais ir trečiais metais azoto augalai sunaudoja kiek daugiau, mažiau fosforo ir kalio. Per visą mėšlo veikimo laikotarpį augalai iš mėšlo paima apie 50-60% jame esančio azoto, iki 50% fosforo ir iki 80% kalio. Be pagrindinių maisto medžiagų, iš mėšlo augalai įsisavina kalcio, magnio, geležies, sieros bei kitų elementų, kurie buvo ankščiau augusių ir kraikui panaudotų ar gyvulių suvirškintų ir neįsavintų augalų sudėtyje.
Kenkėjų, ligų ir piktžolių kontrolė ekologinės gamybos ūkyje atliekama:
• parenkant tinkamas augalų rūšis ir veisles;
• taikant tinkamą sėjomainą ir agrotechnines priemones;
• saugant ir prižiūrint natūralius kenkėjų priešus (įrengiant paukščiams peryklas, tinkamai prižiūrint pagriovius, kelkraščius, nesausinant visų ūkio pelkučių, želdinant aplinką gyvatvorėmis ir kt.);
• vartojant ištraukas ar nuovirus, pagamintus iš pesticidinių augalų;
• auginant pesticidinių savybių turinčius augalus;
• naikinant piktžoles garais, liepsna, mechaniniu būdu.

12 dalis.

14 dalis.

Smagiausia trylikta darbo dalis paskelbta: 2015-04-16

Ekologinių ūkių plėtra Lietuvoje 1993-2010 8

Ekologinių ūkių plėtra Lietuvoje 1993-2010 8

Niekur nepabėgsite ir nuo aštuntos mokslinio darbo dalies, kuri tęsia pažintį su pirmąją darbo dalimi pagal turinį.

FAO (2002) nurodo, kad ekologinis ūkininkavimas – tai sistema, daugiau orientuota į gamybos proceso teikiamą naudą (aplinkos apsaugą bei tvarkymą, užimtumą kaimo vietovėse, sveiką gyvenseną ir natūralų bei šviežią vietoje pagamintą maistą), o ne į gamybos apimtis. Pasak minėtos organizacijos, ekologinis ūkininkavimas – alternatyvi veikla globalizacijos proceso sukeltoms problemoms spręsti, todėl ekologinis ūkininkavimas pirmiausia turėtų būti orientuotas į vidaus rinką, o ne į eksportą. Kratochvil ir Leitner (2005) pažymėjo, kad ekologinio ūkininkavimo asociacijos daugiau rūpinasi ir koncentruojasi į ekonominę šios veiklos pusę nei į kuriamą vertę bei gamybos būdo unikalumo skatinimą, o turėtų būti pagrindinės suinteresuotos institucijos, ekologinės gamybos būdą įtvirtinant visuomenėje.
Žemės ūkio ministerija kartu su Sveikatos apsaugos ministerija 1997 m. įsteigė VŠĮ „Ekoagros” ir pavedė jai vykdyti ekologinės gamybos kontrolės ir sertifikavimo darbus pagal Ekologinio žemės ūkio taisyklių reikalavimus. Taisyklėse išskiriami šie skyriai: ekologiškų produktą sertifikavimas, aplinkos sąlygų vertinimas, augalininkystė, gyvulininkystė, specialioji produkcija: ekologiškų produktų perdirbimas; realizacija, ženklinimas. Privalomi tokie priedai: trąšos ir augalų apsaugos priemonės, veterinariniai vaistai ir preparatai, leidžiami naudoti ekologiniame ūkyje, pagalbinės medžiagos, kurias galima naudoti perdirbant ekologiškus produktus ir kiti. Standartai kas dveji metai (jei reikia ir dažniau) peržiūrimi, papildomi, taisomi. Ekologinį žemės ūkį sertifikuoja biudžetinės ar privačios organizacijos, įgaliotos atlikti šį darbą. „Ekoagros“ tikrina ir sertifikuoja ūkius, perdirbimo ir realizavimo įmones, viešojo maitinimo įmones, gaminančias ekologiškus produktus, taip pat atestuoja produkciją, kuri naudojama šių produktų gamyboje, pvz., augalų apsaugos priemonės, kurias leidžiama naudoti ekologiniame ūkyje, ir kt. 1997 m. gegužės – rugpjūčio mėnesiais buvo atlikti pirmieji sertifikavimo darbai. 1998 m. VšĮ „Ekoagros“ tapo Tarptautinės ekologinio žemės ūkio organizacijų asociacijos (IFOAM) nare, o 2000 m. jai buvo suteikta IFOAM akreditacijos tarnybos (IOAS) akreditacija.

7 dalis.

9 dalis.

Septinta dalis įkelta: 2015-04-15

Ekologinių ūkių plėtra Lietuvoje 1993-2010 3 įvadas

Ekologinių ūkių plėtra Lietuvoje 1993-2010 3 įvadas

Trečioje dalyje, o jei kitaip, įvadą pateikiame tiems, kas sunkiai gaudosi kaip jis privalo atrodyti magistro darbe.

ĮVADAS

Temos aktualumas. Dabartiniu metu labai veiksmingu Lietuvos ekonomikos gaivinimo svertu gali tapti ekologinio sertifikuoto žemės ūkio plėtra bei jo produkcijos realizavimas vidaus ir užsienio rinkose. Ekologinio ūkininkavimo perspektyvą besivystančiuose regionuose ypač akcentuoja neturtingų šalių arba šių šalių ekonomiką nagrinėjantys mokslininkai, kadangi, tai viena realiausių galimybių neturtingiems tokių šalių ūkininkams vystyti ekonominę veiklą (Scialabba, 2000; Kilcher, 2001; Scialabba, Hattam, 2002; Zundel, Kilcher, 2007) bei gauti didesnes pajamas už kokybiškus produktus. Ekologiškų produktų gamybai Lietuvoje yra palankūs šie veiksniai: sumažėjo sintetinių cheminių medžiagų naudojimas ir aplinkos teršimas jomis; eksportuojamų ekologinių produktų paklausa užsienio šalyse yra daug didesnė už pasiūlą; Lietuvos Respublikos vyriausybė skiria tiesiogines išmokas ekologiniams ir pereinamojo laikotarpio ūkiams pirmuosius penkerius metus; stiprėjanti aplinkosauginė motyvacija, besiplečianti ekologiškų produktų rinka, nacionalinis ir tarptautinis sertifikavimo įstaigos „Ekoagros“ pripažinimas, suteikiantis galimybę ekologiškus produktus eksportuoti. Lietuva įstojusi į Europos Sąjungą derina savo teisės aktus prie Bendrijos reglamentų ir kitų teisinių dokumentų, susijusių su ekologiniu ūkininkavimu. Pastaroji ekologiniam žemės ūkiui ir aplinkosaugai skiria ypatingą dėmesį ir finansinę paramą. Taigi, atrodytų, kad dabartiniu metu ekologinio žemės ūkio plėtrai Lietuvoje susiklostė labai palankios sąlygos, kita vertus, yra ir kliūčių: silpna kooperacija, mažos ūkių pajamos, menkas ūkininkų verslumas, nepakankamai ekologiškai ūkininkaujančiųjų poreikiams pritaikyta švietimo ir konsultavimo sistema. Atkreiptinas dėmesys į tai, kad Lietuvoje daugelis mokslininkų nagrinėja tik technologinį ekologinio ūkininkavimo aspektą, tuo tarpu šio ūkininkavimo optimizavimo galimybės yra mažai tirtos. Galbūt tai, ir yra pagrindinė priežastis, kodėl ekologinių ūkių skaičius ir sertifikuotos žemės plotai, palyginus su kitomis Europos šalimis, yra tokie maži. Iki šiol trūksta duomenų apie ekologinio ūkininkavimo rezultatus. Taigi, ekologinių ūkių plėtrą įtakojančių veiksnių tyrimas yra aktuali problema.
Darbo naujumas. Nagrinėdamas magistro darbo temą, autorius susidūrė su lietuviškos literatūros stoka. Galima daryti prielaidą, kad Lietuvos mokslininkams informacijos apie ekologinių ūkių plėtrą nuo Nepriklausomybės atgavimo iki dabar susisteminimas yra naujas dalykas, kuris reikalauja išsamios ir nuodugnios analizės. Šiame magistro darbe siekiame nustatyti, kaip kito ekologinių ūkių skaičius išplotas 1993-2010 metais. Taigi temos atskleidimas bus naudingas spręsti teorines bei praktines problemas Lietuvoje, susijusias su ekologinių ūkių plėtros optimizavimu.
Darbo struktūra. Darbą sudaro įvadas, 3 skyriai, išvados, literatūra ir 2 priedai. Medžiaga išdėstyta 53 psl. teksto, papildyta 8 lentelėmis ir 7 paveikslais. Prieduose pateikti statistiniai duomenys. Panaudoti 71 literatūros šaltinis.

2 dalis (SUMMARY).

4 dalis.

Trečia darbo dalis paskelbtas: 2015-04-13