2015 metais pirkti neapsimoka ir nešiojamo kompiuterio

2015 metais pirkti neapsimoka ir nešiojamo kompiuterio

Šiuolaikinės informacinės technologijos gan greitai keičiasi ir suspėti su jomis yra labai sudėtinga. Šiame sluoksnyje išlikti šiuolaikišku ir naudotis naujausiomis technologijomis ir tik naujausiais prietaisais išmintinga ne visada. Kenčia ir piniginė, ir laikas skiriamas apžvalgų skaitymui. Suprantama, kad kenčia ir Jūsų artimieji, naminiai gyvūnai ar kambario gėlės taip ir nesulaukdamos dar vienos gaivaus vandens stiklinės.

Naujametinę naktį dažnai mėgstame sau prižadėti įvairius dalykus, kodėl šie metai turėtų būtų skirtingi, juk 2014 metais pirkti nešiojamą kompiuterį yra neprotinga. Žinoma, yra tam tikros išimtys, juk daiktai nepataisomai sugenda, sudūžta, būna pametami ar pavagiami. Šiems procesams įvykus, pirkimo aktas tampa neišvengiamas.

Nors nešiojamus kompiuterius dažnai keičiame visiškai be aiškios priežastys. Talpesnis vidinis kietasis diskas visų problemų neišspręs, kaip ir galingesnis procesorius, nors tokiu prietaisu taps maloniau naudotis.

Dabartiniai nešiojami kompiuteriai privalo keistis, jei nori išlikti populiarūs tarp eilinių vartotojų, nes kiti prietaisai, kaip stacionarus ar planšetiniai kompiuteriai geba patenkinti daugelį skirtingų vartotojų reikalavimų. Lengva revoliucija panašu, kad jau bręsta. Ji paprasta, tai 2 prietaisai viename įrenginyje. Nešiojamo kompiuterio ir planšetės draugystė yra ne tik gražus komercinis triukas, bet ir teisingas žingsnis. Klaviatūra dar ne greitai išnyks, su ja be galo patogu yra rašyti ir greičiausiai šis komponentas dar ne vieną šimtmetį egzistuos.

Bet darbui klavišų ne visada reikia. Daugelis žmonių prieš saldų miegą ar vos tik pabudę iš jo mėgsta naršyti internete, o planšetė šiam darbui tinka, nes ji nemaišo skaityti straipsnių, peržvelgti trumpų video siužetų ar pasigrožėti įdomiomis nuotraukomis. Deja, po kol kas rinkoje esantys hibridiniai kompiuteriai dar nėra tobuli, kad į juos vertėtų investuoti savo pinigus.

Kitas svarbus aspektas, tai baterijos darbo laikas. Nešiojami kompiuteriai dabar sveria nedaug, kai kurie gamintojai geba pasigirti ir ilgu baterijos gyvavimo laiku, bet į kuprinę dažniausiai įsidedame ir kompiuterio laidą. Tai nėra patogu, nes visada reikia ieškoti vietos, kuri būtų netoli elektros lizdo, o pečiams papildomas svoris nepatinka. Kai baterija galės tarnauti mažiausiai parą, tada pajusime, kad nešiojami kompiuteriai geba evoliucionuoti.

Mobilumas yra didelis nešiojamojo kompiuterio privalumas, kaip ir belaidės jungtys. Internetas, pelė, klaviatūra ar spausdintuvas gali būti prijungti bevieliu ryšiu. Deja, to dar neužtenka, nes daugelis žmonių nori atvykti į darbą, ištraukti savo kompiuterį, pastatyti jį ant stalo, o tada jis belaidžiu ryšiu pradeda krauti bateriją, toks patobulinimas – tikra revoliucija. Deja, jos teks dar palaukti.

Taip pat skaitykite:

Akivaizdu, kad šiais metais skubėti įsigyti naujo nešiojamojo kompiuterio yra neverta. Geriau palaukti, nes ateitis šiems prietaisams šviesi, o gamintojai jau eksperimentuoja su naujas prototipiniais modeliais.

Apie pigius šaldytuvus ir patrauklias jų kainas skaitykite ČIA.

Straipsnių talpinimas – Forumup.lt